Kupuj taniej i ciesz się zdrowiem

Wystarczy, że napiszesz do nas w formularzu, pozostawiając numer telefonu do kontaktu e-mail: lr@zdrowietouroda.pl lub zatelefonujesz Tel.: +48 533 773 846

Kilka przykładów:

Kupuj taniej i zarabiaj

Na pewno czasem zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoje dochody, obok pracy, którą wykonujesz każdego dnia, były znacznie wyższe. Fakt, że trafiłeś do działu Program partnerski, jest pierwszym krokiem, aby tego dokonać.

Możliwe, że jesteś już przekonany o najwyższej jakości produktów jakie oferuje Firma LR, lub zaczynasz swoją przygodę w świecie LR, gdzie króluje dobre samopoczucie, zdrowie i uroda, jeśli nie, to Cię do Niego zapraszam.

Wszystkie produkty, które obejmuje Program partnerski, możesz kupić już o 28% taniej w porównaniu cen katalogowych, nie włączając w to chwilowych promocji.

Jakie korzyści daje Program partnerski?

  • Czyste i klarowne zasady oraz brak ukrytych warunków,
  • Już pierwszy zakup od 28% aż do 80% taniej w stosunku do cen katalogowych LR Health & Beauty
  • Przy pierwszym zamówieniu otrzymasz aktualne materiały oraz katalogi przygotowane przez LR.
  • Co miesiąc specjalne promocje i nowości.
  • Dostęp do nagrań, artykułów oraz publikacji o tematyce zdrowego stylu życia i kosmetyków.
  • Bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi, dietetykami i oczywiście z lekarzami.
  • Szansę uczestniczenia w szkoleniach, wydarzeniach LR oraz bezpłatnych wycieczkach.
  • Możliwość nieograniczonego, dodatkowego dochodu.

Co dalej?

Być może w Twojej głowie powstało pytanie “…czy mogę osiągnąć coś więcej?” Oczywiście! Zostając Partnerem LR, oprócz niższych cen przy zakupach produktów LR, możesz otrzymać wiele nagród jak upominki, opłacone wycieczki zagraniczne, wysokie nagrody pieniężne, czy znaczne dofinansowania na różnej klasy samochody z eleganckim logo LR Health & Beauty. Sprawdź, to wszystko może się spełnić!

Jednorazowa opłata aktywacyjna konta partnerskiego to tylko 19 zł.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości lub aby uaktywnić program partnerski, wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres: lr@zdrowietouroda.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie: +48 533 773 846 (w wiadomości e-mail, prosimy o podanie Twojego numeru telefonu, który ułatwi nam kontakt).